Login to your best place to work

Zacznij swoją karierę z nami

Stale poszukujemy nowych pracowników - zarówno z doświadczeniem zawodowym, jak i studentów i absolwentów uczelni wyższych, zainteresowanych rozwojem swoich umiejętności w dziedzinach związanych z informatyką, marketingiem produktów IT i ich sprzedażą.

  • Front-end Developer
  • Java Developer
  • Android mobile App Developer
  • Tutorial app movie creator
  • Elektryk instalator sieci teleinformatycznych do 1KV
  • Inżynier Cisco z certyfikacją CCNA
Front End Developer
Za wdrożenie elementów wizualnych i interaktywnych, z którymi użytkownicy korzystają za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej podczas korzystania z aplikacji internetowej, odpowiada front-end web developer. Zazwyczaj są one wspierane przez back-endowych web deweloperów, którzy są odpowiedzialni za logikę aplikacji po stronie serwera i integrację pracy front-endowych programistów.
View More Here
Java Developer
Java jest jednym z najbardziej uniwersalnych języków dostępnych dla programistów. Wspaniały programista Java jest w stanie zbudować wysoce rozbudowaną aplikację internetową, zaawansowaną aplikację desktopową, a nawet potężną aplikację mobilną działającą na urządzeniu przenośnym. Dzięki mocy Wirtualnej Maszyny Java kryjącej się za platformą, czasami wystarczy utalentowany programista, aby zbudować solidną, bezpieczną i wydajną aplikację.Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)
Android Developer
Szukamy developera systemu Android, który posiada pasję do stawiania na pierwszym miejscu technologii mobilnych. Twórca aplikacji dla systemu Android będzie współpracował z naszym zespołem utalentowanych inżynierów, aby zaprojektować i zbudować następną generację naszych aplikacji mobilnych. Programowanie na Androida ściśle współpracuje z innymi zespołami programistycznymi i technicznymi.
Social Media Manager
Social Media Managerzy są odpowiedzialni za planowanie, wdrażanie, zarządzanie i monitorowanie strategii firmy w zakresie Social Media w celu zwiększenia świadomości marki, poprawy działań marketingowych i zwiększenia sprzedaży.
Tutorial Movie Creator
Wizualnie kreatywni i artystyczni ludzie, którzy lubią pracować z grafiką komputerową, mogą cieszyć się karierą w dziedzinie grafiki filmowej. Artyści zajmujący się grafiką animowaną rozwijają wideo i animacje, które przedstawiają ruch. Ich prace najczęściej mają postać mediów cyfrowych tworzonych dla telewizji, filmu lub Internetu. Większość osób pracujących w tej dziedzinie posiada tytuł licencjata. Pomocny może być jednak również stopień licencjata lub program dyplomowy, połączony z doświadczeniem.

Oferujemy

Jest dużo korzyści, aby dołączyć do naszego zespołu - to tylko atuty:

Elastyczne godziny pracy

Do biura możesz przyjść między godziną 7 - 9

Niezbędne narzędzia do pracy

Biuro wyposażone jest w sprzęt firmy Apple iMac dla efektywnej i komfortowej pracy.

Możliwość pracy zdalnej

Praca z domu lub w podróży

Prywatna opieka medyczna

Oferujemy prywatną opiekę medyczną w Medicover w dwóch wariantach

Karta multisport

Dofinansowanie do karty multisport

Przepyszna kawa!

Przerwa na pyszną kawę z ekspresu

Jeżeli jesteś zainteresowany wpółpracą z nami

Wyślij nam swoją aplikację lub zadzwoń

aplikuj@xnetdigital.pl

61 875 98 66